Домашня / Матчі / Перша ліга (Естонія)

Перша ліга (Естонія): матчі та статистика

Матчі
Таблиця
Статистика
Топ гравці
Прогнози
Питання про турнір
Перша ліга
Перша ліга
Естонія
Естонія

Матчі

Розклад
Лайв
Завершені
13.05.26
18:00
Флора II
Флора II
-
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
14.05.26
18:00
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
16.05.26
18:00
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
Маарду
Маарду
-
16.05.26
18:00
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
Елва
Елва
-
16.05.26
18:00
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-
Віймсі
Віймсі
-
17.05.26
18:00
Тарту Велко
Тарту Велко
-
Флора II
Флора II
-
24.05.26
13:00
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
Віймсі
Віймсі
-
24.05.26
14:00
Маарду
Маарду
-
Тарту Велко
Тарту Велко
-
24.05.26
14:00
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-
Флора II
Флора II
-
24.05.26
14:00
Елва
Елва
-
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
25.05.26
18:00
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
27.05.26
18:00
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
Віймсі
Віймсі
-
27.05.26
18:00
Тарту Велко
Тарту Велко
-
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-
28.05.26
18:00
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
Маарду
Маарду
-
28.05.26
18:00
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
Елва
Елва
-
31.05.26
11:30
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
Віймсі
Віймсі
-
31.05.26
18:00
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
01.06.26
18:00
Елва
Елва
-
Тарту Велко
Тарту Велко
-
01.06.26
18:00
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
11.06.26
18:00
Елва
Елва
-
Маарду
Маарду
-
13.06.26
18:00
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
13.06.26
19:00
Тарту Велко
Тарту Велко
-
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
14.06.26
11:30
Флора II
Флора II
-
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
14.06.26
18:00
Віймсі
Віймсі
-
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
18.06.26
17:00
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
Тарту Велко
Тарту Велко
-
18.06.26
17:00
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
18.06.26
18:00
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
Флора II
Флора II
-
18.06.26
18:00
Маарду
Маарду
-
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-
18.06.26
18:00
Віймсі
Віймсі
-
Елва
Елва
-
21.06.26
11:30
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
21.06.26
11:30
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-
21.06.26
18:00
Тарту Велко
Тарту Велко
-
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
22.06.26
18:00
Маарду
Маарду
-
Віймсі
Віймсі
-
22.06.26
18:00
Елва
Елва
-
Флора II
Флора II
-
30.06.26
18:00
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
Флора II
Флора II
-
02.07.26
18:00
Тарту Велко
Тарту Велко
-
Віймсі
Віймсі
-
03.07.26
19:30
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
Маарду
Маарду
-
04.07.26
14:00
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
Нимме Юнайтед II
Нимме Юнайтед II
-
05.07.26
14:00
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-
Елва
Елва
-
05.07.26
14:00
Флора II
Флора II
-
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
08.07.26
18:00
Маарду
Маарду
-
Флора II
Флора II
-
11.07.26
18:00
ФК Таллінн
ФК Таллінн
-
Елва
Елва
-
11.07.26
18:00
ФКІ Левадія II
ФКІ Левадія II
-
Таллінна Калев
Таллінна Калев
-
11.07.26
18:00
Віймсі
Віймсі
-
Нимме Калью II
Нимме Калью II
-

Таблиця

Коротко
Повна таблиця
Форма
#
Команда
І
+/-
О
10
30:13
22
10
19:8
20
9
25:17
18
9
19:17
14
10
21:19
14
10
19:18
14
10
16:24
13
10
16:28
9
10
12:26
9
10
15:22
6
* Дані станом на 12.05.26, 19:00

Статистика

Середні показники
Голи
3.92
Більше
Менше
Голи
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
71%
29%

Топ гравці

1
Д. Ехартс
Д. Ехартс
Нападник
8
2
М. Кукконен
М. Кукконен
Півзахисник
8
3
Кенлу Лааснер
Кенлу Лааснер
Півзахисник
7
4
Енріке Лотар
Енріке Лотар
Нападник
7
5
К. Лоренц
К. Лоренц
Нападник
5

Прогнози

Поки що немає прогнозів на найближчі матчі.
Вони з’являться тут, якщо буде достатньо даних для аналізу матчів.

Питання про турнір

До якої дати опубліковано розклад матчів турніру Перша ліга (Естонія)?

Сезон 2026: початок 05.03.2026, наразі розклад опубліковано до 08.11.2026.

Скільки команд бере участь у турнірі Перша ліга (Естонія)?

У турнірі беруть участь 10 команд. Повний список ви можете побачити в таблиці вище на сторінці.

Коли найближчий матч?

Наступна гра відбудеться 13.05.2026.

Які гравці забили найбільше голів у турнірі Перша ліга (Естонія) сезону 2026?

8 - Д. Ехартс, 8 - М. Кукконен, 7 - Кенлу Лааснер, 7 - Енріке Лотар , 5 - К. Лоренц

Скільки голів у середньому за матч команди забивають і пропускають у турнірі Перша ліга (Естонія), сезон 2026?

Середній показник забитих голів - 3.92 за гру.

Яка команда більше пропускає голів, а яка - забиває?

Тарту Велко забиває 3.00 за гру, а ФК Таллінн пропускає 2.80 за матч.

Де дивитися матчі турніру Перша ліга (Естонія)?

Посилання на трансляції ви можете знайти на сторінці матчів.
Вибране